Van 7 tot en met 14 juni 2015 was het Critérium du Dauphiné plaats. Deze editie stond geheel in het teken van hoever de toppers zijn en dat werd duidelijk. Froome was in topvorm samen met van Garderen.

Top 10 van 2014:

1.Andrew Talansky (Garmin-Sharp) in 31.08.08
2.Alberto Contador (Tinkoff-Saxo) op 27s
3.Jurgen Van den Broeck (Lotto-Belisol) op 35s
4.Wilco Kelderman (Belkin Pro Cycling) op 43s
5.Romain Bardet (AG2R La Mondiale) op 1.20
6.Adam Yates (Orica-GreenEDGE) op 2.05
7.Vincenzo Nibali (Astana) op 2.12
8.Mikel Nieve (Team Sky) op 2.59
9.Daniel Navarro (Cofidis) op 3.04
10.Jakob Fuglsang (Astana) op 3.17

Uitslag etappe 1: Ugine-Albertville (131,5 km)
1. Peter Kennaugh (Sky) in 3.06.51
2. Sacha Modolo (Lampre-Merida) op 2s
3. Edvald Boasson Hagen (MTN-Qhubeka) allen z.t.
4. Tiesj Benoot (Lotto Soudal)
5. Simon Gerrans (Orica-GreenEDGE)
6. Nacer Bouhanni (Cofidis)
7. Jay McCarthy (Tinkoff-Saxo)
8. Alejandro Valverde (Movistar)
9. Samuel Dumoulin (AG2R La Mondiale)
10. Cyril Gautier (Europcar) 11. Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo)

Uitslag etappe 2: Le Bourget-du-Lac- Villars-les-Dombes (173 km)
1. Nacer Bouhanni (Cofidis)
2. Samuel Dumoulin (AG2R La Mondiale) allen z.t.
3. Sacha Modolo (Lampre-Merida)
4. Edvald Boasson Hagen (MTN-Qhubeka)
5. Alexey Tsatevich (Katusha)
6. Jonas van Genechten (IAM Cycling)
7. Jens Keukeleire (Orica-GreenEDGE)
8. Ramunas Navardauskas (Cannondale-Garmin)
9. Yannick Martinez (Europcar)
10. Luka Mezgec (Giant-Alpecin)

Algemeen klassement na etappe 2
1. Peter Kennaugh (Sky)
2. Sacha Modolo (Lampre-Merida) op 2s
3. Nacer Bouhanni (Cofidis) z.t.
4. Samuel Dumoulin (AG2R La Mondiale) op 6s
5. Edvald Boasson Hagen (MTN-Qhubeka) op 8s
6. Tiesj Benoot (Lotto Soudal) op 12s
7. Yannick Martinez (Europcar)  z.t.
8. Jay McCarthy (Tinkoff-Saxo)
9. Ramunas Navardauskas (Cannondale-Garmin)
10. Julian Alaphilippe (Etixx-Quick-Step)

Uitslag etappe 3: Roanne - Montagny (24,5 km ploegentijdrit)
1. BMC in 29m58s
2. Astana op 4s
3. Movistar op 5s
4. Etixx-Quick-Step op 18s
5. Orica-GreenEDGE op 23s
6. Sky op 35s
7. Cannondale-Garmin op 43s
8. Lampre-Merida op 47s
9. IAM Cycling op 50s
10. LottoNL-Jumbo op 54s

Klassement:
1. Rohan Dennis (BMC)
2. Tejay van Garderen (BMC) z.t.
3. Andriy Grivko (Astana) op 4s
4. Vincenzo Nibali (Astana) z.t.
5. Lieuwe Westra (Astana) z.t.
6. Rein Taaramae (Astana) z.t.
7. Michele Scarponi (Astana) z.t.
8. Gorka Izaguirre (Movistar) op 5s
9. Alejandro Valverde (Movistar) z.t.
10. John Gadret (Movistar) z.t.

Uitslag etappe 4: Anneyron - Sisteron (228 km)
1. Nacer Bouhanni (Cofidis)
2. Jonas van Genechten (IAM Cycling) allen z.t.
3. Luka Mezgec (Giant-Alpecin)
4. Edvald Boasson Hagen (MTN-Qhubeka)
5. Alexey Tsatevich (Katusha)
6. Julian Alaphilippe (Etixx-Quick-Step)
7. Samuel Dumoulin (AG2R La Mondiale)
8. Tiesj Benoot (Lotto Soudal)
9. Kevin Réza (FDJ)
10. Nathan Haas (Cannondale-Garmin)

Klassement:
1. Rohan Dennis (BMC)
2. Tejay van Garderen (BMC) z.t.
3. Andriy Grivko (Astana) op 4s
4. Vincenzo Nibali (Astana) z.t.
5. Lieuwe Westra (Astana) z.t.
6. Michele Scarponi (Astana) z.t.
7. Rein Taaramae (Astana) z.t.
8. Gorka Izaguirre (Movistar) op 5s
9. Alejandro Valverde (Movistar) z.t.
10.John Gadret (Movistar) z.t.

Uitslag etappe 5: Digne-Les-Bains - Pra-Loup (161 km)

1. Romain Bardet (AG2R La Mondiale)
2. Tejay van Garderen (BMC) op 36s
3. Chris Froome (Sky) op 40s
4. Benat Intxausti (Movistar) op 42s
5. Simon Yates (Orica-GreenEDGE) op 50s
6. Louis Meintjes (MTN-Qhubeka) z.t.
7. Andrew Talansky (Cannondale-Garmin) op 55s
8. Michele Scarponi (Astana) op 57s
9. Pierre Rolland (Europcar) z.t.
10. Mathias Frank (IAM) z.t.

18.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) op 1.42

Klassement:

1. Tejay van Garderen (BMC)
2. Benat Inxausti (Movistar) op 17s
3. Romain Bardet (AG2R La Mondiale) op 20s
4. Michele Scarponi (Astana) op 31s
5. Christopher Froome (Sky) op 41s
6. Simon Yates (Orica-GreenEDGE) op 43s
7. Andrew Talansky (Cannondale-Garmin) op 1.08
8. Daniel Martin (Cannondale-Garmin) op 1.16
9. Mathias Frank (IAM) op 1.17
10. Nicolas Roche (Sky) op 1.25

20.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) op 2.06

Uitslag zesde etappe: Saint-Bonnet-en-Champsaur-Villard de Lans (183 km)
1. Rui Costa (Lampre-Merida)
2. Vincenzo Nibali (Astana) op 5s
3. Alejandro Valverde (Movistar) op 38s
4. Tony Gallopin (Lotto-Soudal) op 39s
5. Simon Yates (Orica-GreenEDGE) op 1.24
6. Daniel Martin (Cannondale-Garmin) op 1.46
7. John Gadret (Movistar) op 1.48
8. Tiesj Benoot (Lotto-Soudal) op 1.59
9. Chris Froome (Sky) op 2.12
10. Beñat Inxausti (Movistar) z.t.

13.Wilco Kelderman (LotttoNL-Jumbo) op 2.31

Klassement
1. Vincenzo Nibali (Astana)
2. Rui Costa (Lampre-Merida) op 29s
3. Alejandro Valverde (Movistar) op 30s
4. Simon Yates (Orica-GreenEDGE) op 35s
5. Tejay Van Garderen (BMC) op 42s
6. Benat Inxausti (Movistar) op 57s
7. Chris Froome (Sky) op 1.21
8. Tony Gallopin (Lotto-Soudal) op 1.29
9. Romain Bardet (AG2R) op 1.30
10. Daniel Martin (Cannondale-Garmin) z.t.

14.Wilco Kelderman (LotttoNL-Jumbo) op 3m05s

Uitslag zevende etappe: Montmèlian - Saint-Gervais Mont Blanc (155 km)
1. Chris Froome (Sky)
2. Tejay van Garderen (BMC) op 17s
3. Louis Meintjes (MTN-Qhubeka) op 41s
4. Beñat Intxausti (Movistar) in z.t.
5. Joaquim Rodriguez (Katusha) op 54s
6. Romain Bardet (AG2R La Mondiale) op 1.08
7. Romain Vuillermoz (AG2R La Mondiale) op 1.15
8. Andrew Talansky (Cannondale-Garmin) op 1.25
9. Rui Costa (Lampre-Merida) op 1.34
10. Daniel Navarro (Cofidis) op 1.45

Klassement
1. Tejay van Garderen (BMC)
2. Chris Froome (Sky) op 18s
3. Beñat Intxausti (Movistar) op 45s
4. Rui Costa (Lampre-Merida) op 1.10
5. Simon Yates (Orica-GreenEDGE) op 1.29
6. Alejandro Valverde (Movistar) op 1.39
7. Romain Bardet (AG2R La Mondiale) op 1.45
8. Daniel Martin (Cannondale-Garmin) op 2.29
9. Andrew Talansky (Cannondale-Garmin) op 2.39
10.Joaquim Rodriguez (Katusha) op 2.46

Uitslag etappe 8: Saint-Gervais Mont Blanc - Modane Valfréjus (156,5 km)
1. Chris Froome (Sky)
2. Simon Yates (Orica-GreenEDGE) op 18s
3. Rui Costa (Lampre-Merida) z.t.
4. Tejay van Garderen (BMC) z.t.
5. Joaquim Rodriguez (Katusha) op 28s
6. Romain Bardet (AG2R La Mondiale) z.t.
7. Daniel Martin (Cannondale-Garmin) op 31s
8. Wout Poels (Sky) op 44s
9. Pierre Rolland (Europcar) z.t.
10. Benat Intxausti (Movistar) z.t.

Eindklassement Critérium du Dauphiné 2015
1. Chris Froome (Sky)
2. Tejay van Garderen (BMC) op 10s
3. Rui Costa (Lampre-Merida) op 1.16
4. Benat Intxausti (Movistar) op 1.21
5. Simon Yates (Orica-GreenEDGE) op 1.33
6. Romain Bardet (AG2R La Mondiale) op 2.05
7. Daniel Martin (Cannondale-Garmin) op 2.52
8. Joaquim Rodriguez (Katusha) op 3.06
9. Alejandro Valverde (Movistar) op 3.12
10. Andrew Talansky (Cannondale-Garmin) op 4.17