Van 10 tot en met 16 augustus 2015 wordt de Eneco Tour in Nederland gereden.

In 2014 won Tim Wellens de Eneco Tour voor Lars Boom.

Top 5 eindklassement van 2014:

1. Tim Wellens (Lotto-Belisol) in 25u30m15s
2. Lars Boom (Belkin) op 7s
3. Tom Dumoulin (Giant-Shimano) op 13s
4. Andriy Grivko (Astana) op 33s
5. Greg Van Avermaet (BMC Racing) op 34s

ENECOTOUR 2015

Uitslag etappe 1: Bolsward – Bolsward (183,5 km)
1.Elia Viviani (Sky)
2.Danny van Poppel (Trek Factory Racing)
3.Jempy Drucker (BMC)
4.André Greipel (Lotto Soudal)
5.Jonas Van Genechten (IAM Cycling)
6.Andrea Guardini (Astana)
7.Magnus Cort Nielsen (Orica-GreenEDGE)
8.Moreno Hofland (LottoNL-Jumbo)
9.José Joaquin Rojas (Movistar)
10.Dylan Groenewegen (Roompot Oranje Peloton)

Uitslag etappe 2: Breda – Breda (180 km)
1.André Greipel (Lotto Soudal)
2.Jacopo Guarnieri (Katusha)
3.Tom Boonen (Etixx-Quick-Step)
4.Jempy Drucker (BMC)
5.Danny van Poppel (Trek Factory Racing)
6.Arnaud Démare (FDJ)
7.Viacheslav Kuznetsov (Katusha)
8.Roy Jans (Wanty-Groupe Gobert)
9.Sébastien Turgot (AG2R La Mondiale)
10.Sacha Modolo (Lampre-Merida)

Algemeen Klassement:
1.Jesper Asselman (Roompot Oranje Peloton)
2.André Greipel (Lotto Soudal) op 5s
3.Elia Viviani (Sky) z.t.
4.Danny van Poppel (Trek Factory Racing) op 9s
5.Jacopo Guarnieri (Katusha) z.t.
6.Gijs Van Hoecke (Topsport Vlaanderen-Baloise) z.t.
7.Laurens De Vreese (Astana) op 10s
8.Nico Denz (AG2R La Mondiale) z.t.
9.Jempy Drucker (BMC) op 11s
10.Tom Boonen (Etixx-Quick-Step)

Uitslag etappe 3: Beveren-Ardooie (172 km)
1.Tom Boonen (Etixx-Quick-Step)
2.Arnaud Démare (FDJ)
3.Elia Viviani (Sky)
4.Andrea Guardini (Astana)
5.Dylan Groenewegen (Roompot Oranje Peloton)
6.André Greipel (Lotto Soudal)
7.Rüdiger Selig (Katusha)
8.Sacha Modolo (Lampre)
9.Boy van Poppel (Trek Factory Racing)
10.Roy Jans (Wanty Groupe Gobert)

Algemeen Klassement :
1.Jesper Asselman (Roompot Oranje Peloton) 
2.Tom Boonen (Etixx-Quick-Step) op 1s
3.Elia Viviani (Sky) z.t.
4.André Greipel (Lotto Soudal) op 5s
5.Edward Theuns (Topsport Vlaanderen-Baloise) op 6s
6.Danny van Poppel (Trek Factory Racing) op 9s
7.Arnaud Démare (FDJ) allen z.t.
8.Andrea Guardini (Astana)
9.Gijs van Hoecke (Topsport Vlaanderen-Baloise)
10.Frederik Veuchelen (Wanty-Groupe Gobert)

Uitslag etappe 4: Hoogerheide-Hoogerheide (13,9 km)
1.Jos van Emden (LottoNL-Jumbo) in 16.34
2.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) op 5s
3.Adriano Malori (Movistar) op 7s
4.Lars Boom (Astana) op z.t.
5.Matthias Brändle (IAM) 11s
6.Greg Van Avermaet (BMC) op 14s
7.Manuel Quinziato (BMC) op 16s
8.Philippe Gilbert (BMC) op 20s
9.Michael Hepburn (Orica-GreenEDGE) op 21s
10.Michael Rogers (Tinkoff-Saxo) z.t.

Algemeen klassement:
1.Jos van Emden (LottoNL-Jumbo)
2.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) op 5s
3.Adriano Malori (Movistar) op 7s
4.Lars Boom (Astana) op z.t.
5.Matthias Brändle (IAM Cycling) 11s
6.Greg van Avermaet (BMC) op 14s
7.Manuel Quinziato (BMC) op 16s
8.Philippe Gilbert (BMC) op 18s
9.Michael Hepburn (Orica-GreenEDGE) op 21s
10.Michael Rogers (Tinkoff-Saxo) z.t.

Uitslag etappe 5, Riemst – Sittard-Geleen (179,6 km)
1.Johan Le Bon (FDJ)
2.Dylan van Baarle (Cannondale-Garmin) z.t.
3.Magnus Cort Nielsen (Orica-GreenEDGE) op 9s
4.Tim Wellens (Lotto-Soudal) z.t.
5.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) z.t.
6.André Greipel (Lotto-Soudal) op 11s
7.Georg Preidler (Giant-Alpecin) op 15s
8.Tiesj Benoot (Lotto-Soudal) op 27s
9.Philippe Gilbert (BMC) z.t.
10.Lars Boom (Astana) z.t.

Algemeen Klassement

1.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) 
2.Dylan van Baarle (Cannondale-Garmin) op 1s
3.Johan Le Bon (FDJ) op 8s
4.Jos van Emden (LottoNL-Jumbo) op 13s
5.Tim Wellens (Lotto-Soudal) op 19s
6.Lars Boom (Astana) op 20s
7.Greg Van Avermaet (BMC) op 26s
8.Manuel Quinziato (BMC) op 29s
9.Philippe Gilbert (BMC) z.t.
10.Michael Rogers (Tinkoff-Saxo) op 34s

Uitslag etappe 6: Heerlen – Houffalize (208,6 km)
1.Tim Wellens (Lotto Soudal)
2.Greg Van Avermaet (BMC) op 49s
3.Simon Geschke (Giant-Alpecin) op 51s
4.Jan Bakelants (AG2R La Mondiale) op 1.03
5.Tom-Jelte Slagter (Cannondale-Garmin) op 1.07
6.Philippe Gilbert (BMC) op 1.13
7.Tiesj Benoot (Lotto Soudal) z.t.
8.Fabio Felline (Trek Factory Racing) z.t.
9.Andriy Grivko (Astana) z.t.
10.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) op 1.17

Algemeen klassement na etappe 6
1.Tim Wellens (Lotto Soudal)
2.Greg Van Avermaet (BMC) op 1.03
3.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) op 1.17
4.Philippe Gilbert (BMC) op 1.40
5.Fabio Felline (Trek Factory Racing) op 1.48
6.Michael Rogers (Tinkoff-Saxo) op 1.51
7.Andriy Grivko (Astana) op 1.54
8.Christopher Juul Jensen (Tinkoff-Saxo) op 2.05
9.Tiesj Benoot (Lotto Soudal) op 2.13
10.Jan Bakelants (AG2R La Mondiale) z.t.

Uitslag etappe 7: Sint-Pieters-Leeuw – Geraardsbergen (193,8km)
1.Manuel Quinziato (BMC)
2.Björn Leukenmans (Wanty-Groupe Gobert) op 3s
3.Yves Lampaert (Etixx-Quick Step) op 8s
4.Greg Van Avermaet (BMC) op 38s
5.Julien Alaphilippe (Etixx-Quick Step)
6.Tiesj Benoot (Lotto Soudal) op 40s
7.Filippo Pozzato (Lampre-Merida)
8.Jan Bakelants (AG2R La Mondiale) op 42s
9.Philippe Gilbert (BMC)
10.Magnus Cort Nielsen (Orica GreenEDGE)

Eindklassement Eneco Tour 2015
1.Tim Wellens (Lotto Soudal)
2.Greg Van Avermaet (BMC) op 59s
3.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) op 1.17
4.Philippe Gilbert (BMC) op 1.40
5.Fabio Felline (Trek Factory Racing) op 1.48
6.Andriy Grivko (Astana) op 1.54
7.Michael Rogers (Tinkoff-Saxo) op 2.02
8.Tiesj Benoot (Lotto Soudal) op 2.11
9.Christopher Juul Jensen (Tinkoff-Saxo) z.t.
10.Julien Alaphilippe (Etixx-Quick Step) z.t.