Van 8 tot en met 15 maart IS Parijs-Nice 2015. het is jammer dat deze koers de Tirreno overlapt waardoor beide deelnemersvelden aangetast worden qua sterkte van het deelnemersveld.

UITSLAGEN WORLDTOUR WEDSTRIJD PARIS-NICE 2015

PROLOOG

1. Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick Step)
2. Rohan Dennis (BMC Racing)
3. Tony Martin (Etixx-Quick Step) op 7s
4. Luis Leon Sanchez (Astana) op 10s
5. Lars Boom (Astana)
6. John Degenkolb (Giant-Alpecin)
7. Sylvain Chavanel (IAM Cycling)
8. Michael Matthews (Orica-GreenEDGE) 12s
9. Tom Dumoulin (Giant-Alpecin) 13s
10.Geraint Thomas (Sky) 14s

ETAPPE 1

1. Alexander Kristoff (Katusha)
2. Nacer Bouhanni (Cofidis)
3. Bryan Coquard (Europcar)
4. Heinrich Haussler (IAM Cycling)
5. Giacomo Nizzolo (Trek)
6. José Joquin Rojas (Movistar)
7. Moreno Hofland (LottoNL-Jumbo)
8. Niccolo Bonifazio (Lampre-Merida)
9. Ben Swift (Sky)
10.Michael Matthews (Orica-GreenEDGE)

KLASSEMENT

1. Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick Step)
2. Rohan Dennis (BMC Racing)
3. Tony Martin (Etixx-Quick Step) 7s
4. John Degenkolb (Giant-Alpecin) 9s
5. Luis Leon Sanchez (Astana) 10s
6. Lars Boom (Astana)
7. Michael Matthews (Orica-GreenEDGE)
8. Sylvain Chavanel (IAM Cycling)
9. Tom Dumoulin (Giant-Alpecin)
10.Geraint Thomas (Sky) 13s

ETAPPE 2

1. André Greipel (Lotto-Soudal)
2. Arnaud Demare (FDJ) allen z.t.
3. John Degenkolb (Giant-Alpecin)
4. Michael Matthews (Orica-GreenEDGE)
5. José Joaquin Rojas (Movistar)
6. Nacer Bouhanni (Cofidis)
7. Moreno Hofland (LottoNL-Jumbo)
8. Alexander Kristoff (Katusha)
9. Jonas Van Genechten (IAM Cycling)
10.Niccolo Bonifazio (Lampre-Merida)

KLASSEMENT

1. Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick-Step)
2. Rohan Dennis (BMC) z.t.
3. John Degenkolb (Giant-Alpecin) 2s
4. Tony Martin (Etixx-Quick-Step) 7s
5. Michael Matthews (Orica-GreenEDGE) 9s
6. Luis Leon Sanchez (Astana) 10s
7. Lars Boom (Astana) z.t.
8. Sylvain Chavanel (IAM Cycling) z.t.
9. Tom Dumoulin (Giant-Alpecin) 13s
10. Geraint Thomas (Sky) z.t.

ETAPPE 3

1. Michael Matthews (Orica-GreenEDGE)
2. Davide Cimolai (Lampre-Merida) z.t.
3. Giacomo Nizzolo (Trek Factory Racing)
4. Alexander Kristoff (Katusha)
5. José Joaquin Rojas (Movistar)
6. Matti Breschel (Tinkoff-Saxo)
7. Moreno Hofland (LottoNL-Jumbo)
8. Nacer Bouhanni (Cofidis)
9. Bryan Coquard (Europcar)
10.Arnaud Demare (FDJ)

KLASSEMENT

1. Michael Matthews (Orica-GreenEDGE)
2. Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick-Step) 1s
3. Rohan Dennis (BMC) z.t.
4. John Degenkolb (Giant-Alpecin) 3s
5. Tony Martin (Etixx-Quick-Step) 8s
6. Luis Leon Sanchez (Astana) 11s
7. Sylvain Chavanel (IAM Cycling) z.t.
8. Tom Dumoulin (Giant-Alpecin) 14s
9. Geraint Thomas (Sky) z.t.
10.Philippe Gilbert (BMC)

ETAPPE 4(KONNINGINNENRIT)

1. Richie Porte (Sky)
2. Geraint Thomas (Sky) z.t.
3. Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick-Step) 8s
4. Jacob Fuglsang (Astana) z.t.
5. Tejay van Garderen (BMC) 17s
6. Rui Costa (Lampre-Merida) 24s
7. Tony Gallopin (Lotto Soudal) z.t.
8. Fabio Aru (Astana) z.t.
9. Rafael Valls (Lampre-Merida) z.t.
10.Simon Spilak (Katusha) z.t.

KLASSEMENT

1. Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick-Step)
2. Richie Porte (Sky) 1s
3. Geraint Thomas (Sky) 3s
4. Tejay van Garderen (BMC) 27s
5. Jacob Fuglsang (Astana) 32s
6. Tony Gallopin (Lotto Soudal) 38s
7. Rui Costa (Lampre-Merida) 41s
8. Gorka Izaguirre Insausti (Movistar) 44s
9. Tiago Machado (Katusha) 50s
10. Rafal Valls (Lampre-Merida) 51s

15.Tom Dumoulin (Giant-Alpecin) 1.13
23.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) 1.36

ETAPPE 5

1. Davide Cimolai (Lampre-Merida)
2. Bryan Coquard (Europcar)
3. Michael Matthews (Orica-GreenEDGE)
4. Nacer Bouhanni (Cofidis)
5. Joaquin José Rojas (Movistar)
6. Alexander Kristoff (Katusha)
7. Matti Breschel (Tinkoff-Saxo)
8. Daniel McLay (Bretagne-Séché Environment)
9. Samuel Dumoulin (AG2R La Mondiale)
10.Sylvain Chavanel (IAM Cycling)

KLASSEMENT

1. Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick-Step)
2. Richie Porte (Sky) 1s
3. Geraint Thomas (Sky) 3s
4. Tejay van Garderen (BMC) 27s
5. Jacob Fuglsang (Astana) 32s
6. Tony Gallopin (Lotto Soudal) 38s
7. Rui Costa (Lampre-Merida) 41s
8. Gorka Izaguirre Insausti (Movistar) 44s
9. Tiago Machado (Katusha) 50s
10. Rafal Valls (Lampre-Merida) 51s

15.Tom Dumoulin (Giant-Alpecin) 1.13
22.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) 1.36

ETAPPE 6

1. Tony Gallopin (Lotto-Soudal)
2. Simon Spliak (Katusha) 32s
3. Rui Costa (Lampre-Merida) z.t.
4. Jakob Fuglsang (Astana)
5. Rafael Valls (Lampre-Merida) 35s
6. Michael Valgren (Tinkoff-Saxo) 1.00
7. Tim Wellens (Lotto Soudal) z.t.
8. Sylvain Chavanel (IAM Cycling)
9. Arthur Vichot (FDJ)
10.Nicolas Edet (Cofidis)

KLASSEMENT

1. Tony Gallopin (Lotto-Soudal)
2. Richie Porte (Sky) 36s
3. Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick-Step) 37s
4. Geraint Thomas (Sky) 38s
5. Jakob Fuglsang (Astana) z.t.
6. Rui Costa (Lampre-Merida) 42s
7. Simon Spilak (Katusha) 53s
8. Rafael Valls (Lampre-Merida) 1.01
9. Gorka Izagirre (Movistar) 1.19
10. Tim Wellens (Lotto Soudal) 2.00

15.Wilco Kelderman (LottoNL-Jumbo) 3.28

ETAPPE 7

1. Richie Porte (Sky)
2. Simon Spilak (Katusha) 13s
3. Rui Costa (Lampre-Merida) 24s
4. Tony Martin (Etixx-Quick-Step) 29s
5. Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick-Step) z.t.
6. Andrew Talansky (Cannondale-Garmin) 37s
7. Geraint Thomas (Sky) 39s
8. Ion Izaguirre (Movistar) 50s
9. Tim Wellens (Lotto Soudal) 54s
10. Gorka Izaguirre (Movistar) 55s

EINDKLASSEMENT

1. Richie Porte (Sky)
2. Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick-Step) op 30s
3. Simon Spilak (Katusha) z.t.
4. Rui Costa (Lampre-Merida)
5. Geraint Thomas (Sky) op 41s
6. Tony Gallopin (Lotto Soudal) op 1.03
7. Jakob Fuglsang (Astana) op 1.05
8. Rafael Valls (Lampre-Merida) op 1.24
9. Gorka Izaguirre (Movistar) op 1.38
10. Tim Wellens (Lotto Soudal) op 2.18