Van 2 tot en met 8 augustus 2015 wordt de Ronde van Polen gereden.Deze Ronde zal in ieder geval op Eurosport worden uitgezonden.

Het jaar 2014 was zeker het jaar van de Pool Rafal Majka hoe mooi was het dan ook dat hij hier met de eindoverwinning er vandoor ging.

Top 10 eindklassement van 2014:

1. Rafal Majka (Tinkoff-Saxo)
2. Ion Izaguirre (Movistar) op 8s
3. Benat Intxausti (Movistar) op 22s
4. Christophe Riblon (AG2R La Mondiale) op 34s
5. Przemyslaw Niemiec (Lampre-Merida) op 1.20
6. Andrey Amador (Movistar) op 1.21
7. Phillip Deignan (Team Sky) op 1.24
8. Robert Gesink (Belkin Pro Cycling) op 1.41
9. Dominik Nerz (BMC Racing) op 1.42
10.Petr Vakoc (Omega Pharma-Quick Step) op 1.49

Ronde van Polen 2015

Uitslag etappe 1: Warschau – Warschau (122 km)
1.Marcel Kittel (Giant-Alpecin) 
2.Caleb Ewan (Orica-GreenEDGE)
3.Niccolo Bonifazio (Lampre-Merida)
4.Dennis van Winden (LottoNL-Jumbo)
5.Sebastien Turgot (AG2R La Mondiale)
6.Kris Boeckmans (Lotto Soudal)
7.Andrea Guardini (Astana)
8.Lorrenzo Manzin (FDJ)
9.Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick-Step)
10.Ion Izagirre (Movistar)

Uitslag etappe 2: Częstochowa – Dąbrowa Górnicza (146 km)
1.Matteo Pelucchi (IAM Cycling) 
2.Marcel Kittel (Giant-Alpecin)
3.Giacomo Nizzolo (Trek)
4.Kris Boeckmans (Lotto Soudal)
5.Sacha Modolo (Lampre-Merida)
6.Niccolo Bonifazio (Lampre-Merida)
7.Salvatore Puccio (Sky)
8.Lasse Norman Hansen (Cannondale-Garmin)
9.Mitchell Docker (Orica-GreenEDGE)
10.Sébastien Turgot (AG2R La Mondiale)

Algemeen klassement
1.Marcel Kittel (Giant-Alpecin) 
2.Niccolo Bonifazio (Lampre-Merida) op 12s
3.Giacomo Nizzolo (Trek) op z.t.
4.Marcus Burghardt (BMC) op 13s
5.Kris Boeckmans (Lotto Soudal) op 16s
6.Sébastien Turgot (AG2R La Mondiale) rest z.t.
7.Salvatore Puccio (Sky)
8.Nikias Arndt (Giant-Alpecin)
9.Lorrenzo Manzin (FDJ)
10.Gianluca Brambilla (Etixx-Quick-Step)

Uitslag etappe 3: Zawierce – Katowice (166 km)
1.Matteo Pelucchi (IAM) 
2.Giacomo Nizzolo (Trek Factory Racing) allen z.t.
3.Tom Van Asbroeck (LottoNL-Jumbo)
4.Roberto Ferrari (Lampre-Merida)
5.Nicolo Bonifazio (Lampre-Merida)
6.Gianni  Meersman (Etixx-Quick-Step)
7.Marcel Kittel (Giant-Alpecin)
8.Pawel Franczak (Poolse nationale ploeg)
9.Andrea Guardini (Astana)
10.Roger Kluge (IAM Cycling)

Algemeen Klassement:
1.Marcel Kittel (Giant-Alpecin)
2.Giacomo Nizzolo (Trek Factory Racing) op 6s
3.Caleb Ewan (Orica-GreenEDGE) op 10s
4.Marcus Burghardt (BMC) z.t.
5.Niccolo Bonifazio (Lampre-Merida) op 12s
6.Tom Van Asbroeck (LottoNL-Jumbo) z.t.
7.Sebastien Turgot (AG2R La Mondiale) op 16s
8.Salvatore Puccio (Sky) allen z.t.
9.Lorrenzo Manzin (FDJ)
10.Nikias Arndt (Giant-Alpecin)

Uitslag etappe 4: Jaworzno naar Nowy SÄ…cz (220 km)
1.Maciej Bodnar (Tinkoff-Saxo)
2.Kamil Zielinski (Poland) z.t.
3.Gatis Smukulis (Katusha)
4.Caleb Ewan (Orica-GreenEDGE) op 20s
5.Luka Mezgec (Giant-Alpecin) allen z.t.
6.Tom Van Asbroeck (LottoNL-Jumbo)
7.Lasse Norman Hansen (Cannondale-Garmin)
8.Silvan Dillier (BMC)
9.Lorrenzo Manzin (FDJ)
10.Sébastien Turgot (AG2R)

Algemeen Klassement :
1.Kamil Zielinski (Poland)
2.Maciej Bodnar (Tinkoff-Saxo) op 3s
3.Caleb Ewan (Orica-GreenEDGE) op 22s
4.Marcus Burghardt (BMC) z.t.
5.Tom Van Asbroeck (LottoNL-Jumbo) op 24s
6.Sébastien Turgot (AG2R) op 28s
7.Lorrenzo Manzin (FDJ) allen z.t.
8.Salvatore Puccio (Sky)
9.Michal Kwiatkowski (Etixx-Quick-Step)
10.Alexey Lutsenko (Astana)

Uitslag etappe 5 Nowy Sacz – Zakopane (223 km)
1.Bart De Clercq (Lotto-Soudal)
2.Diego Ulissi (Lampre-Merida) op 3s
3.Sebastien Reichenbach (IAM) z.t.
4.Sergio Henao (Sky) op 7s
5.Ben Hermans (BMC) z.t.
6.Davide Rebellin (CCC) z.t.
7.Fabio Aru (Astana) z.t.
8.Christophe Riblon (AG2R) z.t.
9.Ion Izagirre (Movistar) z.t.
10.Ilnur Zakarin (Katusha) z.t.

Algemeen Klassement
1.Bart De Clercq (Lotto-Soudal)
2.Diego Ulissi (Lampre-Merida) op 4s
3.Davide Formolo (Cannondale-Garmin) op 6s
4.Ben Hermans (BMC) op 9s
5.Ion Izagirre (Movistar) z.t.
6.Sebastien Reichenbach (IAM) z.t.
7.Fabio Aru (Astana) op 15s
8.Sergio Henao (Sky) op 16s
9.Christophe Riblon (AG2R) op 17s
10.Ilnur Zakarin (Katusha) z.t.

Uitslag etappe 6: Bukovina Terma Hotel Spa – Bukowina Tatrzanska  (174 km)
1.Sergio Henao (Sky) 
2.Diego Ulissi (Lampre-Merida) op 8s
3.Lawson Craddock (Giant-Alpecin) z.t.
4.Christophe Riblon (AG2R La Mondiale) z.t.
5.Fabio Aru (Astana) z.t.
6.Mikel Nieve (Sky) op 11s
7.Ben Hermans (BMC) z.t.
8.Ion Izagirre (Movistar) z.t.
9.Davide Formolo (Cannondale-Garmin) z.t.
10.Bart De Clercq (Lotto Soudal) op 16s

Algemeen klassement 
1.Sergio Henao (Sky) 
2.Diego Ulissi (Lampre-Merida) z.t.
3.Bart De Clercq (Lotto Soudal) op 10s
4.Davide Formolo (Cannondale-Garmin) op11s
5.Ben Hermans (BMC) op 14s
6.Ion Izagirre (Movistar) z.t.
7.Fabio Aru (Astana) op 17s
8.Christophe Riblon (AG2R La Mondiale) op 19s
9.Mikel Nieve (Sky) op 22s
10.Ilnur Zakarin (Katusha) op 27s

Uitslag zevende etappe: Krakau – Krakau (25 km)
1.Marcin Bialoblocki (Poland) in 28m45s
2.Vasil Kiryienka (Sky) op 2s
3.Rick Flens (LottoNL-Jumbo) op 59s
4.Damien Howson (Orica-GreenEDGE) op 1.09
5.Jurgen Van den Broeck (Lotto Soudal) op 1.16
6.Patrick Gretsch (AG2R La Mondiale) op 1.23
7.Ion Izagirre (Movistar) op 1.24
8.Ilnur Zakarin (Katusha) op 1.25
9.Riccardo Zoidl (Trek Factory Racing) op 1.26
10.Maciej Bodnar (Tinkoff-Saxo) z.t.

Eindklassement:
1.Ion Izagirre (Movistar) 
2.Bart de Clercq (Lotto Soudal) op 2s
3.Ben Hermans (BMC) op 3s
4.Ilnur Zakarin (Katusha) op 14s
5.Fabio Aru (Astana) op 15s
6.Diego Ulissi (Lampre-Merida) op 19s
7.Christophe Riblon (AG2R La Mondiale) op 40s
8.Sergio Henao (Sky) op 54s
9. Davide Formolo (Cannondale-Garmin) op 1.23
10.Mikel Nieve (Sky) op 1.32