WANNEER WAS DEZE KOERS: 3 APRIL TOT EN MET 8 APRIL

MATTHEWS PAKT DE EERSTE RIT

Uitslag etappe 1: Pamplona - Eguesibar-Sarriguren (153.3km)

1 Michael Matthews Team Sunweb 3:45:07
2 Jay McCarthy Bora - Hansgrohe ,,
3 Simon Gerrans ORICA-Scott ,,
4 Jhonatan Restrepo Team Katusha - Alpecin ,,
5 Sean de Bie Lotto Soudal ,,
6 Ariel Maximiliano Richeze Quick-Step Floors ,,
7 Rigoberto Uran Cannondale-Drapac Pro Cycling Team ,,
8 Anthony Roux FDJ ,,
9 Ben Swift UAE Team Emirates ,,
10 Gregor Mühlberger Bora - Hansgrohe ,,

 

ALBASINI PAKT DE TWEEDE ETAPPE , MATTHEWS BEHOUDT DE LEIDING

Uitslag etappe 2: Pamplona - Eltziego (173.4km)

1 Michael Albasini ORICA-Scott 4:35:22
2 Ariel Maximiliano Richeze Quick-Step Floors ,,
3 Sean de Bie Lotto Soudal ,,
4 Michael Matthews Team Sunweb ,,
5 Paul Martens Team LottoNL-Jumbo ,,
6 Matej Mohoric UAE Team Emirates ,,
7 Alejandro Valverde Movistar Team ,,
8 Rudy Molard FDJ ,,
9 Manuele Mori UAE Team Emirates ,,
10 Michal Kwiatkowski Team Sky ,,

 

DE LA CRUZ WINT ETAPPE EN NEEMT DE LEIDING

Uitslag etappe 3: Gasteiz - Donostia (160.5km)

1 David de la Cruz Quick-Step Floors 3:54:25
2 Michal Kwiatkowski Team Sky 0:03
3 Jay McCarthy Bora - Hansgrohe ,,
4 Alejandro Valverde Movistar Team ,,
5 Giovanni Visconti Bahrain Merida Pro Cycling Team ,,
6 Rudy Molard FDJ ,,
7 Diego Ulissi UAE Team Emirates ,,
8 Patrick Konrad Bora - Hansgrohe ,,
9 Tosh Van der Sande Lotto Soudal ,,
10 Warren Barguil Team Sunweb ,,

 

KLASSEMENT

1 David de la Cruz Quick-Step Floors 12:14:54
2 Jay McCarthy Bora - Hansgrohe 0:03
3 Alejandro Valverde Movistar Team ,,
4 Michal Kwiatkowski Team Sky ,,
5 Patrick Konrad Bora - Hansgrohe ,,
6 Rudy Molard FDJ ,,
7 Tosh Van der Sande Lotto Soudal ,,
8 Luis Leon Sanchez Astana Pro Team ,,
9 Romain Bardet AG2R La Mondiale ,,
10 Rubén Fernández Movistar Team ,,

 

ROGLIC LAAT DE ZON EINDELIJK SCHIJNEN VOOR LOTTO JUMBONL

Uitslag etappe 4: Donostia - Bilbo (174.1km)

1 Primož Roglič Team LottoNL-Jumbo 4:23:46
2 Michael Matthews Team Sunweb 0:03
3 Giovanni Visconti Bahrain Merida Pro Cycling Team ,,
4 Michal Kwiatkowski Team Sky ,,
5 Simon Yates ORICA-Scott ,,
6 Patrick Konrad Bora - Hansgrohe ,,
7 Rudy Molard FDJ ,,
8 Diego Ulissi UAE Team Emirates ,,
9 Emanuel Buchmann Bora - Hansgrohe ,,
10 Alejandro Valverde Movistar Team ,,

 

VALVERDE PAKT TOCH WEER DE DUBBEL

Uitslag etappe 5: Bilbo - Eibar (139.8km)

1 Alejandro Valverde Movistar Team 3:26:32
2 Romain Bardet AG2R La Mondiale ,,
3 Rigoberto Uran Cannondale-Drapac Pro Cycling Team ,,
4 Michael Woods Cannondale-Drapac Pro Cycling Team ,,
5 Louis Meintjes UAE Team Emirates ,,
6 Alberto Contador Trek - Segafredo 0:03
7 Ion Izagirre Bahrain Merida Pro Cycling Team 0:15
8 Sergio Luis Henao Team Sky ,,
9 Simon Yates ORICA-Scott ,,
10 David de la Cruz Quick-Step Floors 0:22

 

KLASSEMENT

1 Alejandro Valverde Movistar Team 20:05:18
2 Rigoberto Uran Cannondale-Drapac Pro Cycling Team ,,
3 Romain Bardet AG2R La Mondiale ,,
4 Louis Meintjes UAE Team Emirates ,,
5 Michael Woods Cannondale-Drapac Pro Cycling Team ,,
6 Alberto Contador Trek - Segafredo 0:03
7 Ion Izagirre Bahrain Merida Pro Cycling Team 0:15
8 Sergio Luis Henao Team Sky ,,
9 David de la Cruz Quick-Step Floors 0:19
10 Patrick Konrad Bora - Hansgrohe 0:22

 

MOOIE OVERWINNING WEER VAN ROGLIC, VALVERDE PAKT EINDOVERWINNING

Uitslag etappe 6 (ITT): Eibar - Eibar (27.7km)

1 Primož Roglič Team LottoNL-Jumbo 35:58
2 Alejandro Valverde Movistar Team 0:09
3 Ion Izagirre Bahrain Merida Pro Cycling Team 0:15
4 Alberto Contador Trek - Segafredo 0:23
5 David de la Cruz Quick-Step Floors 0:34
6 Michael Matthews Team Sunweb 0:41
7 Vasil Kiryienka Team Sky 0:52
8 Diego Ulissi UAE Team Emirates ,,
9 Víctor De La Parte Movistar Team 1:04
10 George Bennett Team LottoNL-Jumbo 1:23

 

KLASSEMENT

1 Alejandro Valverde Movistar Team 20:41:25
2 Alberto Contador Trek - Segafredo 0:17
3 Ion Izagirre Bahrain Merida Pro Cycling Team 0:21
4 David de la Cruz Quick-Step Floors 0:44
5 Primož Roglič Team LottoNL-Jumbo 0:59
6 Louis Meintjes UAE Team Emirates 1:19
7 Patrick Konrad Bora - Hansgrohe 1:40
8 Sergio Luis Henao Team Sky 1:51
9 Rigoberto Uran Cannondale-Drapac Pro Cycling Team 1:56
10 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin 2:01