WANNEER VOND DIT PLAATS: 20-03/26-03-2017

OP ALEJANDRO VALVERDE STAAT NOG STEEDS GEEN MAAT EN WINT DE RONDE VAN CATALONIË 2017

 

Davide Cimolai wint verrassend de eerste etappe voor Bouhanni in de sprint

Uitslag etappe 1: Calella - Calella (178.9km)

1 Davide Cimolai FDJ 4:28:21
2 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits ,,
3 Kristian Sbaragli Dimension Data ,,
4 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert ,,
5 André Greipel Lotto Soudal ,,
6 José Joaquín Rojas Movistar Team ,,
7 Daryl Impey ORICA-Scott ,,
8 Petr Vakoc Quick-Step Floors ,,
9 Phil Bauhaus Team Sunweb ,,
10 Enrico Gasparotto Bahrain Merida Pro Cycling Team ,,

 

BMC wint de ploegentijdrit maar Valverde heeft een super uitgangs positie

Uitslag etappe 2 Ploegentijdrit: Banyoles - Banyoles (41.3km)

1 BMC Racing Team 48:57
2 Team Sky 0:44
3 Movistar Team 0:58
4 Trek - Segafredo 1:13
5 ORICA-Scott 1:22
6 FDJ 1:42
7 Team LottoNL-Jumbo 1:46
8 Astana Pro Team 2:03
9 Lotto Soudal 2:08
10 Quick-Step Floors 2:11

 

Klassement

1 Ben Hermans BMC Racing Team 5:17:18
2 Brent Bookwalter BMC Racing Team ,,
3 Tejay van Garderen BMC Racing Team ,,
4 Rohan Dennis BMC Racing Team ,,
5 Kilian Frankiny BMC Racing Team ,,
6 Alessandro De Marchi BMC Racing Team ,,
7 Samuel Sánchez BMC Racing Team ,,
8 Geraint Thomas Team Sky 0:44
9 Peter Kennaugh Team Sky ,,
10 Mikel Nieve Team Sky ,,

 

Valverde slaat toe

Uitslag etappe 3: Mataró - La Molina (188.3km)

1 Alejandro Valverde Movistar Team 5:07:12
2 Daniel Martin Quick-Step Floors ,,
3 Adam Yates ORICA-Scott 0:03
4 Romain Bardet AG2R La Mondiale ,,
5 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin ,,
6 Geraint Thomas Team Sky ,,
7 Alberto Contador Trek - Segafredo ,,
8 Tejay van Garderen BMC Racing Team ,,
9 Michael Woods Cannondale-Drapac Pro Cycling Team 0:08
10 Davide Formolo Cannondale-Drapac Pro Cycling Team ,,

 

Klassement

1 Tejay van Garderen BMC Racing Team 10:24:33
2 Samuel Sánchez BMC Racing Team 0:41
3 Geraint Thomas Team Sky 0:44
4 Alejandro Valverde Movistar Team 0:45
5 Christopher Froome Team Sky 0:49
6 Marc Soler Movistar Team 1:10
7 Alberto Contador Trek - Segafredo 1:13
8 Adam Yates ORICA-Scott 1:18
9 Bauke Mollema Trek - Segafredo 1:25
10 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo ,,

 

 Bouhanni wint verkorte etappe

Uitslag etappe 4: La Seu d'Urgell - Igualada (134km)

1 Nacer Bouhanni Cofidis, Solutions Crédits 3:04:27
2 Davide Cimolai FDJ ,,
3 Daryl Impey ORICA-Scott ,,
4 Alexander Edmondson ORICA-Scott ,,
5 Dion Smith Wanty - Groupe Gobert ,,
6 Pieter Serry Quick-Step Floors ,,
7 Enrico Gasparotto Bahrain Merida Pro Cycling Team ,,
8 Petr Vakoc Quick-Step Floors ,,
9 José Joaquín Rojas Movistar Team ,,
10 Bauke Mollema Trek - Segafredo ,,

 

Geen maat op Valverde

Uitslag etappe 5: Valls - Lo Port (Tortosa) (182km)

1 Alejandro Valverde Movistar Team 4:14:52
2 Christopher Froome Team Sky 0:13
3 Alberto Contador Trek - Segafredo ,,
4 Marc Soler Movistar Team 0:25
5 Adam Yates ORICA-Scott 0:32
6 Daniel Martin Quick-Step Floors 0:46
7 David Gaudu FDJ 0:58
8 Hugh Carthy Cannondale-Drapac Pro Cycling Team 1:04
9 Jakob Fuglsang Astana Pro Team 1:11
10 Steven Kruijswijk Team LottoNL-Jumbo ,,

 

Klassement 

1 Alejandro Valverde Movistar Team 17:44:27
2 Christopher Froome Team Sky 0:21
3 Alberto Contador Trek - Segafredo 0:47
4 Marc Soler Movistar Team 1:00
5 Adam Yates ORICA-Scott 1:15
6 Tejay van Garderen BMC Racing Team 1:18
7 Geraint Thomas Team Sky 1:34
8 Samuel Sánchez BMC Racing Team 1:59
9 Daniel Martin Quick-Step Floors 2:13
10 Steven Kruijswijk Team LottoNL-Jumbo 2:40

 

Impey net iets sneller en slimmer dan Valverde

Uitslag etappe 6: Tortosa - Reus (189.7km)

1 Daryl Impey ORICA-Scott 4:34:14
2 Alejandro Valverde Movistar Team ,,
3 Arthur Vichot FDJ ,,
4 Petr Vakoc Quick-Step Floors ,,
5 Alessandro De Marchi BMC Racing Team ,,
6 Nick van der Lijke Roompot - Nederlandse Loterij ,,
7 Dario Cataldo Astana Pro Team ,,
8 Lennard Kämna Team Sunweb ,,
9 Cyril Gautier AG2R La Mondiale ,,
10 Daniel Martin Quick-Step Floors ,,

 

Derde overwinning van Valverde

Uitslag etappe 7: Barcelona - Barcelona (138.7km)

1 Alejandro Valverde Movistar Team 3:08:50
2 Jarlinson Pantano Trek - Segafredo ,,
3 Arthur Vichot FDJ ,,
4 Rafał Majka Bora - Hansgrohe ,,
5 Daniel Martin Quick-Step Floors ,,
6 Aldemar Reyes Manzana Postobon ,,
7 Romain Bardet AG2R La Mondiale ,,
8 Davide Formolo Cannondale-Drapac Pro Cycling Team ,,
9 George Bennett Team LottoNL-Jumbo ,,
10 Steven Kruijswijk Team LottoNL-Jumbo ,,

 

Eindklassement

1 Alejandro Valverde Movistar Team 25:27:15
2 Alberto Contador Trek - Segafredo 1:03
3 Marc Soler Movistar Team 1:16
4 Adam Yates ORICA-Scott 1:31
5 Tejay van Garderen BMC Racing Team 1:34
6 Daniel Martin Quick-Step Floors 2:29
7 Steven Kruijswijk Team LottoNL-Jumbo 2:56
8 Carlos Verona ORICA-Scott 3:00
9 George Bennett Team LottoNL-Jumbo 3:01
10 Romain Bardet AG2R La Mondiale 3:05