Start Finish Afstand
30-04-2019 05-05-2019 698.7 km

 

Primoz Roglic ongenaakbaar in Romandië

Met drie etappe overwinningen en twee top 3 plaatsen was Roglic ongenaakbaar. Vooraf was hij al torenhoog favoriet aangezien hij een meer dan goeie tijdrit in zijn benen heeft. Verder kan hij ook als de beste meekomen in de bergen en dan is de Ronde van Romandië op je lijf geschreven. Al met al een goeie generale voor de Giro waar hij als kopman start.

 

 

Uitslag Prologue - Neuchâtel › Neuchâtel (3.87km)

1 Jan Tratnik Bahrain Merida 5:06
2 Primož Roglič Team Jumbo-Visma 0:01
3 Tom Bohli UAE-Team Emirates ,,
4 Tony Martin Team Jumbo-Visma 0:04
5 Geraint Thomas Team INEOS ,,
6 Alex Dowsett Team Katusha - Alpecin ,,
7 Stefan Küng Groupama - FDJ 0:05
8 Carlos Betancur Movistar Team ,,
9 Maciej Bodnar BORA - hansgrohe ,,
10 Rui Costa UAE-Team Emirates ,,

 

Uitslag Stage 1 - Neuchâtel › La Chaux-de-Fonds (168.4km)

1 Primož Roglič Team Jumbo-Visma 4:15:18
2 David Gaudu Groupama - FDJ ,,
3 Rui Costa UAE-Team Emirates ,,
4 Michael Woods EF Education First ,,
5 Damien Howson Mitchelton-Scott ,,
6 Carl Fredrik Hagen Lotto Soudal ,,
7 Eduardo Sepúlveda Movistar Team ,,
8 Jan Hirt Astana Pro Team ,,
9 Felix Großschartner BORA - hansgrohe ,,
10 Guillaume Martin Wanty - Gobert Cycling Team ,,

 

Algemeen klassement na etappe 1

1 Primož Roglič Team Jumbo-Visma 4:20:15
2 Rui Costa UAE-Team Emirates 0:10
3 David Gaudu Groupama - FDJ 0:12
4 Geraint Thomas Team INEOS 0:13
5 Carlos Betancur Movistar Team 0:14
6 Felix Großschartner BORA - hansgrohe 0:15
7 Steven Kruijswijk Team Jumbo-Visma 0:17
8 James Knox Deceuninck - Quick Step 0:18
9 Damien Howson Mitchelton-Scott ,,
10 Winner Anacona Movistar Team 0:19

 

Uitslag Stage 2 - Le Locle › Morges (174.4km)

1 Stefan Küng Groupama - FDJ 4:10:59
2 Sam Bennett BORA - hansgrohe 0:59
3 Sonny Colbrelli Bahrain Merida ,,
4 Simone Consonni UAE-Team Emirates ,,
5 Elia Viviani Deceuninck - Quick Step ,,
6 Patrick Bevin CCC Team ,,
7 Michael Albasini Mitchelton-Scott ,,
8 Vyacheslav Kuznetsov Team Katusha - Alpecin ,,
9 Giacomo Nizzolo Team Dimension Data ,,
10 Andrea Pasqualon Wanty - Gobert Cycling Team ,,

 

Uitslag Stage 3 - Romont › Romont (160km)

1 David Gaudu Groupama - FDJ 3:50:53
2 Rui Costa UAE-Team Emirates ,,
3 Primož Roglič Team Jumbo-Visma ,,
4 Michael Woods EF Education First ,,
5 Felix Großschartner BORA - hansgrohe ,,
6 Guillaume Martin Wanty - Gobert Cycling Team 0:03
7 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe ,,
8 Davide Villella Astana Pro Team ,,
9 Carl Fredrik Hagen Lotto Soudal ,,
10 Damien Howson Mitchelton-Scott ,,

 

Algemeen klassement na etappe 3

1 Primož Roglič Team Jumbo-Visma 12:23:02
2 David Gaudu Groupama - FDJ 0:06
3 Rui Costa UAE-Team Emirates 0:08
4 Felix Großschartner BORA - hansgrohe 0:19
5 Geraint Thomas Team INEOS 0:20
6 Carlos Betancur Movistar Team 0:21
7 Damien Howson Mitchelton-Scott 0:25
8 Steven Kruijswijk Team Jumbo-Visma 0:27
9 Michael Woods EF Education First 0:28
10 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe 0:29

 

Uitslag etappe 4 - Lucens › Torgon (Ingekorte bergrit vanwege de kou van 107.6km)

1 Primož Roglič Team Jumbo-Visma 2:42:21
2 Rui Costa UAE-Team Emirates ,,
3 Geraint Thomas Team INEOS ,,
4 Michael Woods EF Education First ,,
5 David Gaudu Groupama - FDJ ,,
6 Felix Großschartner BORA - hansgrohe ,,
7 Jan Hirt Astana Pro Team ,,
8 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe ,,
9 Steven Kruijswijk Team Jumbo-Visma ,,
10 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin ,,

 

Algemeen klassement na etappe 4

1 Primož Roglič Team Jumbo-Visma 15:05:13
2 Rui Costa UAE-Team Emirates 0:12
3 David Gaudu Groupama - FDJ 0:16
4 Geraint Thomas Team INEOS 0:26
5 Felix Großschartner BORA - hansgrohe 0:29
6 Steven Kruijswijk Team Jumbo-Visma 0:37
7 Michael Woods EF Education First 0:38
8 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe 0:39
9 Carlos Betancur Movistar Team 0:57
10 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin 1:00

 

Uitslag Stage 5 (ITT) - Genève › Genève (16.85km)

1 Primož Roglič Team Jumbo-Visma 19:58
2 Victor Campenaerts Lotto Soudal 0:13
3 Filippo Ganna Team INEOS 0:15
4 Patrick Bevin CCC Team 0:16
5 Tony Martin Team Jumbo-Visma ,,
6 Stefan Küng Groupama - FDJ 0:22
7 Rui Costa UAE-Team Emirates 0:37
8 Will Barta CCC Team 0:43
9 Felix Großschartner BORA - hansgrohe 0:44
10 Geraint Thomas Team INEOS 0:46

 

Eindklassement

1 Primož Roglič Team Jumbo-Visma 15:25:11
2 Rui Costa UAE-Team Emirates 0:49
3 Geraint Thomas Team INEOS 1:12
4 Felix Großschartner BORA - hansgrohe 1:13
5 David Gaudu Groupama - FDJ 1:17
6 Steven Kruijswijk Team Jumbo-Visma 1:33
7 Emanuel Buchmann BORA - hansgrohe 1:35
8 Ilnur Zakarin Team Katusha - Alpecin 2:00
9 Simon Špilak Team Katusha - Alpecin 2:08
10 Michael Woods EF Education First 2:18

Volg ons op Twitter

Legendes

  • Adrie van der Poel

    Adrianus Aloysius Jacobus (Adrie) van der Poel (Hoogerheide,17 juni 1959) is een Nederlandse...

  • Erik Breukink

    Erik Christiaan Breukink Geboren op: 1 april 1964 Geboren in : Nederland (Rheden) Profploegen:...

  • Erik Dekker

    Erik Dekker (Hoogeveen,21 augustus 1970) is een voormalige Nederlandse profwielrenner. Hij was...