Het seizoen is al goed begonnen voor Trek met de overwinning van Jack Bobridge op Australisch wegkampioenschap. Ook Cancellara heeft zijn overwinning in Mallorca al binnen het ziet er naar uit dat hij in goede vorm zijn imposante wielercarrière kan afsluiten zijn hoofddoel is om de rose trui te pakken in Apeldoorn in plaats van Dumoulin.

Arredondo zal ingezet worden in de heuvel klassiekers en de Giro en Mollema heeft ook dit jaar een top 10 plek in de Tour in zijn hoofd. Hesjedal wordt in de Giro ingezet en gaat daarna de Tour rijden om Mollema te ondersteunen voor een podiumplek.

Trek Segafredo2016

Ontstaan: 2011(Radioshack-Leopard)

WorldTour Ranking 2015: 13de

CQ Ranking 2015: 11de

Overwinningen in 2015: 20

Nationaliteit: Verenigde Staten

Nederlandserenner(s): Bauke Mollema en Boy van Poppel

Sponsor:Amerikaanse fietsenfabrikant en koffie

Merk racefietsen: Trek

Fietsonderdelen: Shimano

Kleding: Bontrager

Website:http://www.treksegafredo.com/

Twitter: @TrekSegafredo(ongeveer 165.000 volgers)

Manager: Luca Guercilena

Ploegleiders: Kim Andersen, Adriano Baffi, Dirk Demol, Alain Gallopin, Josu Larrazabel, Luc Meersman

ALAFACI EUGENIO ITA19900809
ARREDONDO MORENO Julian David COL19880730
BEPPU Fumiyuki JPN19830410
BERNARD Julien FRA19920317
BOBRIDGE Jack AUS19890713
BONIFAZIO Niccolo ITA19931029
CANCELLARA Fabian SUI19810318
COLEDAN Marco ITA19880822
DEVOLDER Stijn BEL19790829
DIDIER Laurent LUX19840719
FELLINE Fabio ITA19900329
HESJEDAL Ryder CAN198001209
IRIZAR ARANBURU Markel ESP19800205
MOLLEMA Bauke NED19861126
NIZZOLO Giacomo ITA19890130
POPOVYCH Yaroslav UKR19800104
RAST Grégory SUI19800117
REIJNEN Kiel USA19860601
SCHLECK Frank LUX19800415
STETINA Peter USA19870808
STUYVEN Jasper BEL19920417
THEUNS Edward BEL19910430
VAN POPPEL Boy NED19880118
ZOIDL Riccardo AUT19880408
ZUBELDIA AGIRRE Haimar ESP19770401